MIX by Camera360

Android için Resim Editörü Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 1.02
  • Dil İngilizce
  • Firma PinGuo Inc
Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz kullanışlı bir fotoğraf düzenleme uygulaması.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz kullanışlı bir fotoğraf düzenleme uygulaması.

MIX by Camera360 uygulaması Android tabanlı cihazlarınız dan amatörlükten uzak profesyonel çekim yapabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama cihazlarınız ile çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı iyileştirmeyi amaçlayarak yaratılmıştır. Bunun için size bir çok kapsamlı çekim ayarı sunmaktadır. Uygulamayı Android tabanlı cihazlarınıza yükleyerek çekim kalitenizi yükseltecek ve daha mükemmel fotoğraflar elde edebileceksiniz. Böylelikle fotoğraflarınız da hak ettiği kaliteye ulaşmış olacak.

Ayrıca bu uygulama ile fotoğraflarınızda birçok değişiklik yapabilecek hatta renklerini bile değiştirebileceksiniz. Uygulama dünyanın dört bir yanındaki bir çok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Uygulamanın en güzel yanı ise tüm Android tabanlı cihazlarınıza uyum sağlayabiliyor olmasıdır. Üstelik bu uygulama oldukça kolay kullanıma ve anlaşılabilir bir menüye sahiptir. Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza bu uygulamayı tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
MIX by Camera360 indir